Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Wczoraj miałam okazję odwiedzić lokal YAYA Ramen i nie mogłam być bardziej zadowolona! Zamówiłam Tantanmen ramen, a różnorodność smaków w tej potrawie była po prostu niesamowita. Obsługa była niezwykle uśmiechnięta i pomocna, co tylko podkreśliło moje doświadczenie. Gorąco polecam to miejsce każdemu poszukującemu pysznego ramenu w przyjaznej atmosferze i z Yayem! 🫶🏼 ~ Daria D
W ciekawie urządzonym lokalu ze stylistyką nawiązującą do japońskiej popkultury miałem przyjemność zjeść ze smakiem smażone tofu i pełną misę japońskiej zupy z makaronem i dodatkami. Sporym zaskoczeniem był dla mnie podawany z zupą makaron alkaliczny - był bardzo smaczny, i to bez nawet odrobiny smaku przypominającego mydło. Polecam chętnym do eksperymentów smakowych. ~ Grzegorz H
Świetna miejscówka na mapie Zielonej Góry. Obsługa bardzo miła, w przypadku pytań lub zawahania doradza. Jedzonko pyszne, można zamówić pikantne lub nie, mięsne lub vege. Za co ogromny plus i jeszcze większy, że jest to miejsce przyjazne zwierzętom. Byliśmy z małym pieskiem i pani zapytała czy trzeba wody dla pieska. Brawooo ! Kocham takie miejsca i polecam! ~ Ela
Sama w sobie obsługa w restauracji jest bardzo przyjemna i już przed podaniem jedzenia poczułem bardzo miłą i przytulną atmosferę, jedzenie równierz mnie miło zaskoczyło, było sytę i miało wyraźny smak. Obsługa była zainteresowana klientem i robiła dobre wrażenie, pomogła nam i wytłumaczyła dania. Polecam każdemu kto chce coś na spokojnie zjeść w miłej atmosferze. ~ Łukasz K
Bardzo przyjemna restauracja z ramenem - miła obsługa i bardzo dobre zupy. Dobre bazy smakowe, świeże dodatki i doprawione mięsko. Wystrój raczej nowoczesno-industrialny z elementami japońskimi ale robi robotę. Minus na dość słabe zorganizowanie pań kelnerek przy większym ruchu, trzeba było kilka razy prosić o paragon i domówiony deser nie dotarł. ~ A.M. K
Byliśmy dziś po raz pierwszy i jesteśmy mile zaskoczeni.Obsługiwał nas przesympatyczny Pan, który wszystko wyjaśnił, polecił dania z karty na"pierwszy raz". Jedzenie przepyszne.Skusiliśmy się nawet na deser, choć porcje były mocno sycące. Jeśli tylko będziemy mieli czas zawitamy ponownie! Kto jeszcze nie był, niech szybciutko nadrabia zaległości 😁 ~ Anna F
obcinam gwiazdkę za obsługę tylko ze względu na brak składnika w moim tantanmen, zabrakło w nim jajka! Za którym nie przepadam a do którego chciałem się przemóc, finalnie może jednak dzięki temu bardziej mi smakowało 😅 Ramen 5/5 w smaku. Bardzo duży props za porcję - przy uczciwej cenie w stosunku do lokalizacji porcja jest na tyle duża, że raczej każdy się naje. ~ Maciej T
Byłam z narzeczonym dwa dni temu. Obsługiwała nas sympatyczna Pani Nikola, która dokładnie omówiła dla nas kartę i pomogła wybrać dania dla kompletnych nowicjuszy. Poza łyżkami i pałeczkami, dostaliśmy „wspomagacze” do pałeczek oraz widelce, które swoją drogą bardzo się przydały. Jedzenie bardzo nam smakowało. Jesteśmy zachwyceni obsługą i z pewnością jeszcze wrócimy. ~ Wiktoria
Smacznie. Nie znam się na niuansach smakowych tego typu menu ale nam smakowało. Do tego porcje solidne, że chyba nikt głodny z tego lokalu nie wychodzi. Lokal czyściutki, Pani uwijająca się po sali jak pszczółka bardzo miła i ceny rozsądne. Co ważne, pałeczki nie są obligatoryjne i ktoś kto nie ma wprawy zostanie podarowany bardziej słowiańskim narzędziem😀. ~ Marek M
Ramen bardzo dobry, zdecydowanie warto przyjść, obsługa bardzo przyjemna, kolega twierdzi że muzyczka dobra więc żadnych wad nie widzę. Miło że w Zielonej Górze w końcu jest ramenownia, która ma szansę naprawdę fajnie się rozwinąć. Wybór nie jest zbyt duży, ale opcje są na tyle uniwersalne, że każdy znajdzie coś dla siebie. ~ Gustaw S
Ramen w Zielonej Górze! Zdecydowanie warto ruszyć na miejski deptak aby odwiedzić ten lokal. Iście Azjatycki klimat, bardzo miła obsługa i najważniejsze... smak, który sprawia, że nie musisz już wybierać się do stolicy Pyry lub aż na Dolny Śląsk by doświadczyć smaków wchodu. Lokal, do którego będę wracać regularnie. ~ Konrad M
Gorąco polecam i zapewniam, że będę częstym gościem. Rewelacyjny lokal, jakiego brakowało w naszej Zielonce. Ciekawe startery, super desery i pyszne, ba, przepyszne rameny. Ogromne (jak dla mnie) porcje. Przemiła, bardzo pomocna, a co najważniejsze uśmiechnięta, profesjonalna obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie. Uważam tę ramenownię za lokal godny polecenia dla wymagających. ~ Artur B
Miejsce super, obsluga przemila, w ruchliwy dzien znalezli dla nas miejsca w mniej niz 5 minut, jedzenie swierze i bardzo dobre, ceny jak na jedzenie z Azji bardzo przystepne, porcje ogromne wiec napewno wyjdziecie najedzeni, bardzo zadbali o klimat nawet w lazience bylo przyjaznie i czysto, bardzi wszystkim polecam ~ Maks R
Niesamowite nowe miejsce na kulinarnej mapie Zielonej Góry. Niesamowite jedzenie kuchni Japońskiej. Specjalistyczne napoje (import). Duże porcje w akceptowalnej cenie. Niesty napoje trochę zbyt drogie w stosunku co całokształtu. Wystrój ładnych, schludny, przemyślany. Chociaż do świątyni cesarza makaronów chciałoby się jeszcze więcej klimatu. ~ Rafał B
Smak samego ramenu oceniam na dobry takie 4/5, zabieram punkt za panierkę na krewetkach, której było więcej niż miesa, wystrój to moje gusta I za ładne kotki + tematykę daje 5/5, obsługa również bez zarzutu. Jest to jedyny ramen w ZG a do tego jest smaczny wiec dam 5 ale wiem, że smak dan można jeszcze troszkę "podkręcić". ~ Michał A
Ramen Ebi, przepyszny, byłam w tej restauracji już 5 razy i za każdym razem jest pysznie. Jakość jedzenia super, porcja tak ogromna, aż ciężko jest zjeść cały ramen. Według mnie najlepszy ramen w Zielonej Górze. Obsługa miła. Jedyny minus to fakt, że po wyjściu z restauracji ubrania i włosy przechodzą zapachem oleju. ~ Julita P
Jadłem wielokrotnie i mogę powiedzieć że rameny są przepyszne. Dla mnie topka ze wszystkich jakie jadłem. Mój faworyt to tantanmen - pikanteria, głębia smaku po prostu sztos! KFC bardzo smaczne, duża porcja, nie do podrobienia. Aktualizacja! Jest tylko lepiej, wracam w kółko na tantanmen i ebi i nigdy nie zawodzą! ~ Bartuñczyk
Jedzenie było przepyszne, aczkolwiek przykro mi się patrzyło na kelnerke, która wykonywała prace za 3. Kelnerów na zmianie, a dziewczyna robiła wszystko sama. Choć obsługiwał nas inny kelner, wykazywała naszym stolikiem większe zainteresowanie niż on, odpowiadając na nasze pytania lub sprzątając nasz stolik. W każdym razie przyjdziemy na pewno jeszcze raz. ~ Karolina
Yaya Ramen to świetne miejsce dla miłośników kuchni azjatyckiej. Ramen jest po prostu wyśmienity – aromatyczny, pełen smaku i idealnie zbalansowany. Wszystkie składniki są świeże, a bulion wyjątkowo głęboki w smaku. Obsługa jest bardzo miła i uprzejma, dzięki czemu od razu czuć przyjazną atmosferę. To miejsce, do którego chce się wracać, żeby znów spróbować tego pysznego ramenu. ~ Marcin R
Zdecydowanie jeden z najlepszych ramenów jakie jadłam jeśli nie najlepszy. Zamówiłam Paitan Tantanmen i był wyśmienity! Bardzo na plus fakt, że każdy składnik osobno smakował wyśmienicie, a po połączeniu jeszcze lepiej. Bardzo pozytywne zaskoczenie na mapie Zielonej Góry. Fajne wnętrze, miła obsługa. Polecam. ~ Anna S
Nie mam dużego doświadczenia w ramenach, ale jadłem w najlepiej ocenianym we Wrocławiu i Poznaniu, na tym tle Yaya wypada najlepiej. Porcje są ogromne, ceny przystępne, smak to jest po prostu kosmos. Zakochałem się w tym miejscu. Jestem zachwycony faktem, że w zielonej powstała tak dobra restauracja. ~ Tomasz M
3. Brak zdjęcia jedzenia. Ocena 9/10 bardzo dobre jedzenie, spore ilości, świeże składniki oraz mega obsługa. ~ Dariusz J
Zdecydowanie polecam to miejsce! Co najważniejsze to w końcu prawdziwy ramen. Przepysznie i pięknie podane danie, świeże składniki, elegancko podane. Klimat lokalu jest wyjątkowy i można przenieść się do Azji i zasmakować tych pysznych dań. Obsługa konkretną i rzeczowa, panowie bardzo komunikatywni. ~ Bartosz B
Na ten moment zdecydowanie najlepszy Ramen w całym mieście. Wywar bardzo aromatyczny i pełen smaku. Wybór na tyle obszerny by każdy mógł dobrać coś dla siebie o zarazem nie za duży przez co nie przytłacza ilością wyboru. Obsługa bardzo miła i pomocna. Restauracja w środku schludna i komfortowa. Ceny porównywalne do innych lokacji tego typu nie tylko w Zielonej górze ale i w innych miastach. ~ Kacper B